Gönderiliyor...

Her yaşa göre farklı yaklaşımlarla hastanın klasik

dişçi korkusu önyargısını kırar ve konforlu bir tedavi süreci sunar.

  Superdent; haftanın 7 günü Polikliniğimiz hizmet vermektedir. Pazartesi – Cumartesi 09.00-21.00, Pazar 12.00-18.00 saatlerinde 2 yaş üstü her yaş grubu için hizmet vermektedir.

   Superdent olarak; çağdaş diş hekimliği uygulamalarını yakından takip eder, kendimizi sürekli yenileriz.

   Superdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’mizde amacımız mümkün olabildiğince diş kaybı yaşatmadan tedaviye öncelik vermektir.

   Superdent iğne korkusu olan hastalarımız için iğnesiz enjeksiyon sistemi ile tedavi edilmektedir.

   Superdent hekimleri; klinik gelişmelere hakim, titiz, yenilikçi hekimlerdir.

   Superdent; klasik klinik anlayışının dışında bir kurumdur. Butik, sıcak ve samimi bir aile ortamında tedavi öngörür.  Her yaşa göre farklı yaklaşımlarla hastanın klasik '' dişçi korkusu'' önyargısını kırar ve konforlu bir tedavi süreci sunar.

Randevu Planlaması: Hastalarımızın iş ve yaşam planına göre özenle düzenlenir.

Tedavi Süreci: Tedavi süreci boyunca, hasta sürekli bilgilendirilir ve tedavinin her aşaması hakkında bilgi sahibi olur. Seçeneklerini bilir ve doğru tercihleri değerlendirir.

Ödeme Planlaması: Hastalarımıza kişiye özel ödeme seçenekleri sunarız, standart ödeme planlarıyla tedavilerin aksamasına izin vermeyiz.

Tedavi Sonrası: Gerek uzman hekimlerimiz, gerekse tecrübeli asistanlarımız, hastamızın tedavi sonrası da ağız ve diş sağlığı takiplerini yaparak yanında olur.
 
Süper gülümsemeler için, Superdent her zaman yanınızda...

 

Ağız ve Diş Sağlığınız İçin Komple Tedavi Hizmeti

“Gülüşünüzü Saklamayın”